Bobatee ehk mullitee – Bubble Tea

Bobatee ehk mullitee, see on ülemaailmne fenomen, mis koosneb erinevatest puuviljadest, piimast ja teest, mida saab segada lugematul arvul erineval viisil.

Mullitee põhikomponendiks on kvaliteetne tee – must oolong tee, roheline jasmiini tee, punane Ceylon tee või Genmai riisi tee. Väga levinud on segu pulbrite kasutamine.

Õige mullitee on viimistletud lisandiga, mis asub topsi põhjas maitsestatud mullidena. Lisandiks on tapioki pärlid – väikesed näritavad pallikesed mis on pärli suurusega ja pärinevad need Maniokitaimelt, lisaks veel pruun suhkur ja karamell.

Väga populaarsed on ka purunevad mullid, mis on vetikast tehtud pallikesse peidetud puuviljamahl. Ja me ei tohi unustada mõnusaid marmelaadist mulle, mis on valmistatud kookospähkli viljalihast või mõnest muust originaalsest lisandist, nagu näiteks basiiliku seemnetest.

Mulliteed serveerimiseks on erinevad viisid, kas jääkülmalt, jahutatult või soojalt – seega see sobib joomiseks kõigile ja igal ajal. Jooki tarbitakse suure bobatee kõrrega ja tops on pealt suletud kaanega, tänu millele saab mulliteed nautida töö juures või selle koju kaasa osta.

Meie tootevalikus on sobivaid jooke nii taimetoitlastele kui ka neile, kes ei talu gluteeni.

Bobatee.ee - Sinu lemmik Boba kohvik

Shopping Cart